Canlı Destek

Q7 Zayıflama Hapı

Çalışmaları “atasal diyetler” yiyen insanlar mükemmel sağlık ve düşük vücut yağ korumak olduğunu göstermektedir. Diğerleri yağ kendi kalori çoğunluğu elde ederken bu sağlıklı toplumların bazıları yüksek karbonhidrat alımı var Zayıfla Hapı ile azaltılabilir. Yağ yakın kutuplara kalori temel kaynağı ise Tipik olarak, ekvatora yakın yaşayan insanlar genellikle, karbonhidratlardan enerji daha aldık.
Çalışmaların büyük çoğunluğu düşük karbonhidratlı diyetler düşük yağlı diyetler ile karşılaştırıldığında ağırlık kaybı artmış yol olduğunu gösteriyor, ancak mevcut literatür bakarak bu gıda seçimleri makrobesin oranı ille, en önemli faktör olabileceğini gösteriyor.

“Non-batılılaşmış” popülasyonlarda yok obezite ve Q7 Zayıflama Hapı

Ancestral / paleolitik diyetler, et, balık, kümes hayvanı, yumurta, sebze, meyve, mantar ve tarım devriminden önce mevcut diğer gıdalar oluşmalıdır. Şeker, un ve işlenmiş gıdalar bulunmadığına ve tahıllar, baklagiller ve süt tüketimi sınırlıdır. Populasyonlar arasındaki gıda durumu Q7 Zayıflama Hapı farklılıklar çok büyük, ancak obezite ve hastalık çalışılmıştır toplumların tümünde hemen hemen bulunmaz.

Neden Biz? Firmalar