Canlı Destek

Modern Dünyada Q7 Diyetleri

Modern dünyada Ancestral diyetler

Bir taş devri diyeti geçiş batılı insanlar Q7 zayıflama hapı üzerinde yapılan çalışmalar oldukça ümit verici sonuçlar göstermektedirler. Denek olarak çok onlar bir Paleo diyet ya da Akdeniz diyeti gibi diğer “sağlıklı” beslenme birinden istediğiniz gibi yemek için izin verilir, bir Paleo diyet deneyimi anlamlı olarak daha fazla kilo kaybı ve diğer sağlık yararları üzerine konular. Bir paleolitik / atalarının diyet İnsanlar genellikle daha iyi tokluk deneyim ve dolayısıyla enerji alımı bilinçsiz azalır.

Bireysel ihtiyaçları gıda seçimler belirlenmesinde Q7 zayıflama hapı önemli olacaktır, ve bazı insanlar meyve, fındık ve sebze artan tüketimi ile bir diyet yarar olabilir. Yüksek yağ ve / veya protein diyeti başkaları için daha uygun olabilir. Genel olarak, non-batılılaşmış diyetler modern diyetler daha Karbonhidrat açısından düşük olan ve obez bireyler insülin direnci, leptin direnci artırmak ve kilo vermeye çalışırken azaltılması karbonhidrat yararlanacaktır. Mümkünse organik ve yabani ürünlerin seçimi tercih edilen seçenektir.

Olmayan Batılılaşmış toplumlarda hakkında bir Q7 zayıflama hapı başka özelliği, gıda, su, eller, modern yaşam tarzı içine bu ekleme, sağlıklı bir bağırsak florası, uygun ağırlık ve güçlü bir bağışıklık sisteminin korunmasında önemli bir parçası olan kir vb mikroorganizmalar ile temas.

Genel olarak, hem çalışmalar ve gözlemler diyet yiyecek doğru tür seçerken kalori alımını azaltmak ve Q7 zayıflama hapı kilo kaybı teşvik çok daha kolay olduğunu göstermektedir. Enflamasyon, tokluk, enerji homeostazı, hormon düzeyleri ve bağırsak florası hepsi ne yediğimiz yiyeceklerin türleri etkilenir Q7 zayıflama hapı.

Neden Biz? Firmalar