Canlı Destek

Kullanımı

Nasıl kullanılır?

Her bitkisel zayıflama ürününde olduğu gibi istenilen sonuçların kişiler üzerinde meydana gelebilmesi için doğru, düzenli ve devamlı kullanım gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Doğru ve düzenli biçimde kullanıldığı takdirde istediğiniz sonuçları elde edebilmenizi sağlayacak Q7′nin etkilerini ilk günden itibaren yaşamaya başlarsınız. Bu nedenle sizlere yapılan öneri ve uyarılara dikkat etmeniz, üründen en olumlu sonuçları elde edebilmenizi kolaylaştıracaktır.

Q7 zayıflama hapı her gün sabah kahvaltısından yarım saat kadar önce sadece 1 kapsül olarak alınması yeterlidir. Sabah kahvaltısını yapmadan önce aç karnına bol su yardımıyla kapsülünüzü almanız yeterli olacaktır. Q7 zayıflama hapının kullanımı sırasında düzenli olarak gün içerisinde 2-3 litrelik su tüketimi yapmanız yararlı olacaktır.

sırasında dikkat edilmesi tavsiye edilen öneriler

Diyet ya da rejim programı uygulamanıza gerek yoktur. Kendinizi aç bırakmadan düzenli olarak beslenmeye özen gösteriniz.
Oluşan tokluk hissine rağmen gün içerisindeki öğünlerinizde yemek yemeyi ihmal etmeyiniz.
Günlük 2-3 litre su tüketmeye çalışınız.
Sabah kahvaltınızı yapmayı ihmal etmemelisiniz.

Q7 Zayıflama Hapı İçeriği

tamamen bitkisel ve doğal yapıya sahiptir. Q7 içeriğinde yer almakta olan bitkilerin zayıflama açısından oldukça yararlı etkileri mevcuttur. Q7′nin sahip olduğu içeriğinde yer alan Açai ve yeşil çay başta olmak üzere diğer bitkiler sindirim sisteminin ve metabolizmanın düzenlenerek hızlı çalışmasına katkıda bulunur. Kilo almanın en önemli nedenlerinden olarak gösterilen metabolizmanın yavaş çalışması, q7′nin etkileri neticesinde ortadan kaldırılabilmektedir. Metabolizmanın hızlandırılması ile birlikte kişilerde istenilen yağ yakımı gerçekleşmektedir. Kişilerde metabolizmanın hızlandırılmasına destek olunmasının yanı sıra oluşturduğu termojenik yağ yakıcı etkisiyle hareketsiz bölgelerdeki yağların yakılmasına yardımcı olmaktadır.

1 Kutu Q7 zayıflama hapı içerisinde 36 adet bitkisel kapsül yer almaktadır. 1 Kapsül Q7 500 mg’dir.

İçeriğindeki maddeler aşağıdaki gibidir:

Açai Ekstresi 125 Mg
Yeşil Çay 95 Mg
C Vitamini 68 Mg
Soya Yağı 55 Mg
Kalsiyum 25 Mg
Diğer Bileşenler 132 Mg

Neden Biz? Firmalar